Haber

DEVA Partisi Bursa’dan Orhangazi’ye yeni atama

DEVA Parti Bursa İl Başkanlığı Orhangazi 17. İlçe Başkanlığına Av. Ali Osman Dönmez’i atadı ve Bursa’daki tüm ilçe başkanlarını tamamladı.

Yetki belgesini Teşkilat İşleri Başkanı Sadullah Ergin’den alan Dönmez; “Ülkemizin içinde bulunduğu durumdan, çocuklarımızın geleceğinden kaygı duymamak mümkün değil. DEVA Parti Genel Başkanımız Ali Babacan liderliğinde ortaya koyduğu politikalarla geleceğimize umutla bakıyoruz. Ülkeyi hak ettiği adalete, ekonomiye ve kalkınmaya taşımak için hep birlikte çalışacağız. Beni bu göreve layık gören İl Başkanımız Serkan Özgöz’e, Teşkilat İşleri Başkanımız Sadullah Ergin’e ve Genel Başkanımız Ali Babacan’a teşekkür ediyorum.” dedim.

Törende konuşan İl Başkanı Özgöz; “Bugün itibariyle İlçe Başkanlarımız tüm Bursa’yı kapsayacak şekilde görev başında, DEVA Parti iktidara hazır. Şimdi bu hazırlıkları vatandaşlarımıza sokak sokak sokak sokak anlatmak, vatandaşlarımızın gönlüne girmek bizim görevimiz. Orhangazi İlçe Başkanımızın gayretleri ile partimizi kısa sürede hak ettiği yere taşıyacağına inanıyorum.” dedim.

Yetki belgesini Orhangazi Kaymakamına teslim eden Teşkilat İşleri Başkanı Sadullah Ergin; “Bursa’nın ilacı bugün itibariyle tüm ilçelerimizde hazır. Bursa kuruluşumuz da yaptığımız işten memnun kaldığımız illerden biridir. Sonuç alabileceğimiz ve Bursa’da milletvekilliği alabileceğimiz bir noktadayız. Kurumlarımızın gayretleri ile daha da iyi noktalara geleceğimize inancım tamdır” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu