Ekonomi

İnnova, ‘Harika Bir Çalışma Yeri’ unvanını aldı

Türk Telekom’un bilgi teknolojileri çözümleri sağlayıcı şirketi İnnova, Great Place to Work Enstitüsü’nün ‘Great Place to Work’ kriterlerini karşılayarak ‘Great Place to Work’ sertifikasına layık görüldü.

Türk Telekom’un iştiraki İnnova, kurum kültürü ve çalışan deneyimi konularında bağımsız ve küresel bir otorite olan Great Place to Work Enstitüsü tarafından yapılan analizler sonucunda ‘Harika İşyeri Sertifikası’ almaya hak kazandı. Türkiye’nin dijital dönüşüm yolculuğunda yerli teknoloji analizleri ile değerli çalışmalara imza atan şirket, çalışan memnuniyetini ön planda tutan yenilikçi insan kaynakları uygulamalarının başarısını bu unvanla tescilledi.

“Örnek uygulamalarımız yenilikçilik ruhuyla devam edecek”

İnnova CEO’su Serdar Toraman, “İnnova’da oluşturduğumuz şirket kültürümüzün temelinde, insan odaklı yaklaşımı işimizin her aşamasında benimsemek ve çalışanlarımıza yenilikçi fikirler geliştirmeye teşvik eden bir çalışma ortamı sunmak yer alıyor. Çalışanlarımızın memnuniyeti ve mesleki gelişimi için hayata geçirdiğimiz ve değer yaratan İK uygulamalarımızın da Place to Work sertifikasını almaya hak kazanması, değer yaratan İK uygulamalarımızın başarısını da kanıtlamıştır. değerli katkı.Şubemizde çıtayı yükselten yetenekli ekibimize en iyi iş yeri deneyimini sunmak için şirketimizin adına da ilham olan yenilikçilik ruhuyla örnek teşkil edecek yenilikçi uygulamaları hayata geçirmeye çalışıyoruz. devam edeceğiz” dedi.

Açıklamaya göre, iş yeri kültürü ve çalışan deneyimi konusunda uzman ve küresel bir otorite olan Great Place to Work, “Harika Bir İşyeri” deneyiminin nelerden oluştuğunu belirlemek için dünya çapında 30 yılı aşkın süredir yürüttüğü Güven Endeksi araştırmasını uyguluyor. . Great Place to Work Enstitüsü’nün analizleri, kurum kültürü ve çalışan deneyimi alanında dünyada yapılmış en çok tercih edilen ve en kapsamlı araştırmadır. – İSTANBUL

haber-bayrakli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu