Haber

Kasımpaşa – Antalyaspor maçı ertelendi mi? Kasımpaşa – Antalyaspor maçı yok, neden olmasın?

Kasımpaşa – Antalyaspor maçı ertelendi mi? soru aranıyor. Futbolseverlerin merakla beklediği maçlardan biri olan Kasımpaşa – Antalyaspor maçı ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Kasımpaşa – Antalyaspor maçını ekranlarda göremeyen futbolseverler için arama motorlarında Kasımpaşa – Antalyaspor maçı ertelendi mi? Kasımpaşa – Antalyaspor maçı yok, neden olmasın? soruları araştırır.

KASIMPAŞA – ANTALYASPOR MAÇI ERTELENDİ Mİ?

Türkiye Futbol Federasyonu, Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 büyüklüğündeki depremin ardından ligleri bir hafta erteledi. TFF ve Kulüpler Birliği kararı görüşmek üzere yeniden bir araya geldi. TFF Başkanı Büyükekşi, maçların 3-4 Mart tarihlerinde oynanacağını duyurdu.

TFF Lideri Büyükekşi, “TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, “Bu hafta oynanacak maçlarımızı önümüzdeki haftaya erteledik. Acımız büyük. Bu nedenle bugünün prestijiyle 3-4 Mart tarihlerinde maçlarımıza başlama kararı aldık” dedi.

Depremde ağır kayıplar veren Hatayspor ve Gaziantep FK’nın durumu nedeniyle ligin 17 takımla oynanabileceğini belirten Büyükekşi, “Hatayspor kulübü bugün yazı gönderdi. Maçlarını oynamayacağını bize bildirdi. Bu dönem Gaziantep FK da ligden çekilmek isterse bu iki kulübün hakları 17 grupla kalır. Devam etmeyi planlıyoruz” dedi. TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi Hatayspor ve Gaziantep FK ligde devam etmezse; “Şu anda 19 takım var. Normalde 4 grup düşerdi. 3 grup gelirdi seneye 18 grupla devam ederdik. 2 grubumuz çekilirse 2 kadromuz düşer. Aşağıdan 3 grup gelecek. “Önümüzdeki yıl Süper Lig 20 kadroyla devam edecek” durumunda değişikliğe gidileceğini belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu