Haber

Taşdelen 4 Yeni Market İnşa Etti, Mevcutların Üzerini Kapladı ve Yeniledi

“BALGAT PAZARINI DA ÜZERİNE GETİRİYORUZ”  

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen biri kapalı olmak üzere 4 yeni market açtı, mevcut marketlerin üzerini kapatarak tamamen yeniledi. Taşdelen, “Verdiğimiz sözleri birer birer yerine getirmeye devam ediyoruz. Balgat Pazar kapatma ve çevre düzenlemesi inşaatımız hızla devam ediyor.”

Yaş meyve sebze denilince ilk akla gelen yer olan pazar alanları, çağdaş ve günümüz standartlarına uygun olarak Çankayalılara hizmet vermeye devam ediyor. Hava şartları nedeniyle hem esnaf hem de vatandaşlar tarafından tercih edilen kapalı pazar yerleri, açık hava pazarlarına göre daha konforlu bir alışveriş deneyimi de sunuyor.

4 KAPALI PAZAR YERİ AÇILDI  

Göreve başladığı günden bu yana Başkan Taşdelen, Yaşamkent’te Mustafa Kemal Mahallesi, Cevizlidere ve Karapınar’da biri kapalı pazar yeri olmak üzere 4 yeni pazar yeri açtı. Taşdelen ayrıca açığa çıkarılan Keklikpınarı, Aşıkpaşa, Mürsel Uluç ve Huzur Pazarı yerlerini de kapsadı. Kapalı olan ve süresi dolan Esat ve 100. Yıl pazar yerleri kapalı pazar olarak tamamen yenilenmiştir.

BALGAT PAZARISI DA KAPANDI  

Taşdelen, “Verdiğimiz sözleri birer birer yerine getirmeye devam ediyoruz. Balgat Pazar kapatma ve çevre düzenlemesi inşaatımız hızla devam ediyor. Balgat Çarşımızı çevre düzenlemesi ile modern ve konforlu bir çarşı haline getiriyoruz.” Balgat Pazarı’nın kapanmasıyla Çankaya Belediyesi’nin kapalı pazar yerlerine bir yenisi daha eklenecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

bozyazihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu